Ładowanie

Na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę decydując się na zamówienie projektu wnętrza?

Wiele sklepów sieciowych reklamuje się, oferując wykonanie darmowych projektów, np. łazienki. Jednak niewiele ma to wspólnego z prawdziwym projektem. Czy usługa, która kryje się pod hasłem PROJEKTY WNĘTRZ, które stało się tak popularne, rzeczywiście jest adekwatna do tego, co otrzymamy?

Bardzo mało osób wie, czym są projekty wnętrz. Projekt wnętrza to nie wizualizacja! To wszystkie rysunki techniczne, na podstawie których ekipa remontowa może wykonać łazienkę, kuchnię lub inne pomieszczenia praktycznie bez dodatkowych telefonów i ciągłych pytań.

Projekt zawiera również listę wszystkich produktów, czyli spis zamieszczonych w projekcie mebli, sprzętów, oświetlenia, a nawet dodatków oraz policzoną ilość materiałów potrzebnych do złożenia zamówienia, takich jak: panele, płytki (uwzględniając zapas), ilości farb…

Zamawiając profesjonalny projekt, mają Państwo możliwość w trakcie trwania prac wykończeniowych i remontowych stałego kontaktu telefonicznego lub mailowego z projektantem.

Zamawiając projekt wnętrza:

  • Pytajmy, co zawiera projekt, bo to znacząco wpływa na jego cenę.
  • Prośmy o przykładowe rysunki techniczne. Możemy wtedy zorientować się, jaką jakość będą miały przygotowane ostatecznie materiały.

 

Warto zauważyć, że takie opracowanie materiałów, które otrzymuje potem elektryk, stolarz, ekipa remontowa jest bardzo czasochłonne. Dlatego też koszt dobrze wykonanego projektu nie może się porównywać z tymi proponowanymi za niewielkie sumy w supermarketach budowlanych czy w salonach meblowych.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Ostatnie posty