Ładowanie

PARTNERZY

Giełda nieruchomości wrocław

GIEŁDA NIERUCHOMOŚCI

Giełda nieruchomości to nowoczesny serwis gdzie możesz składać zlecenia sprzedaży i kupna nieruchomości na krajowym i Europejskim rynku. Serwis zawiera również wiele branżowych poradników oraz wzory wykończeń
mieszkań i domów. Współpracujemy z doświadczonymi profesjonalistami dzięki czemu wspólnie z klientami opracowujemy wysokiej jakości wnętrza.

Nasza strona reklamuje i promuje oferty mieszkań, domów oraz nieruchomości komercyjnych. Przyjmujemy zlecenia na poszukiwania nieruchomości pod wynajem. Zajmujemy się również usługą zarządzania najmem – opiekujemy się mieszkaniami naszych klientów pod ich nieobecność w kraju.

W biznesie stawiamy na twarde kompetencje,zaufanie, długofalową współpracę i partnerskie podejście do transakcji.Współpracujemy z klientami z Polski i z zagranicy (Europa, USA, Australia). Wszystkie informacje o naszej działalności znajdą Państwo w serwisie.


Le Premier - nieruchomości

Le Premier – nieruchomości

Od 2015 r. specjalizujemy się w sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego – mamy dostęp do 90% rynku mieszkaniowego na Dolnym Śląsku, co pozwala dobrać mieszkanie “na miarę” potrzeb klienta. Nasze usługi rozliczane są przez dewelopera, więc współpraca z nami nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Napisz do nas a my znajdziemy Mieszkanie Twoich marzeń. Serdecznie zapraszamy do współpracy i do odwiedzenia naszej strony.